KIM JESTEM I DLACZEGO WARTO WYBRAĆ STAY KRK ?

 

 

Aneta Maciejewska - Specjalistka ds. Imigracji

 

Pełna entuzjazmu profesjonalistka, absolwentka kierunku Stosunki Międzynarodowe, z doświadczeniem z zakresu imigracji i relokacji, zdobytym m.in w jednej z największych firm działającej w tej dziedzinie w Polsce. Moje usługi obejmują wsparcie w charakterze pełnomocnika w procedurach legalizacji pobytu i pracy (zezwolenie na pobyt, zezwolenie na pracę) zarówno dla cudzoziemców, jak i zatrudniających ich pracodawców. Sama mieszkałam za granicą, uczestniczyłam w różnych międzynarodowych projektach, sporo podróżuję - wszystko to sprawia, że stałam się jeszcze bardziej ciekawa i chętna do odkrywania naszych różnic i podobieństw, a także uświadamia mi, jakie trudności można napotkać poza swoim ojczystym krajem. Moim celem jest zapewnianie jak najbardziej spersonalizowanych usług, aby spełnić (lub przewyższyć!)Twoje potrzeby i oczekiwania.

Dodatkowo współtworzę również regularne otwarte konsultacje o tematyce legalizacji pobytu i pracy, dedykowane cudzoziemcom w Krakowie.

Moje największe pasje to ludzie i podróże. W wolnym czasie lubię czytać dobre książki, jeździć na rowerze, a także poszerzać swoją wiedzę z zakresu języków obcych i psychologii.

  1. pl
  2. ru
  3. en

ZAINTERESOWANY MOIMI USŁUGAMI? SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ!

+48 781 268 036

amaciejewska@stay-krk.pl

amaciejewska@stay-krk.pl

amaciejewska@stay-krk.pl

amaciejewska@stay-krk.pl